Głęboczek

Dlaczego warto wybrać
pole namiotowe Głęboczek?

Pole namiotowe Głęboczek umiejscowione jest przy trasie Wielbark - Jedwabno. Leży pośród przepięknych i malowniczych lasów sosnowych, doskonałe miejsce do relaksu i wyciszenia się. Oferujemy bezpośredni dostęp do krystalicznie czystego jeziora z 300m linią brzegową. Zapraszamy do wynajęcia domków apartamentowych, miejsc pod przyczepy i campery oraz zawsze zapewniamy nocleg pod namioty dla gości z zewnątrz.

50 MIEJSC POD CAMPERY z dostępnością wszystkich udogodnień.
50 MIEJSC POD PRZYCZEPY z dostępem do jeziora z krystaliczne czystą wodą
Gwarancja miejsca pod namiot - bez konieczności wcześniejszej rezerwacji
20 MIEJSC POD OBOZOWISKA z dostępem do WC oraz kabiny prysznicowych
6 DOMKÓW apartamentowych 70m² wykończonych w standardzie premium
Parking dla odwiedzających

Na naszym polu namiotowym znajdzie się także miejsce parkingowe dla gości z zewnątrz, zapraszamy do odpoczynku na naszym Polu Namiotowym Głęboczek.

Infrastruktura pod campery

Nasze pole namiotowe przygotowane jest pod gości zatrzymujących się camperem, oraz przyczepą campingową - pod które oferujemy pełną infrastrukturę mediów.

Pralka

Na naszym polu namiotowym zapewniliśmy naszym gościom możliwość prania. Pralka automatyczna jest umiejscowiona tuż obok sanitariatu.

Prysznice i toalety

Zapewniamy gościom naszego obiektu całodobowy dostęp do toalet, oraz kabin prysznicowych. Ich ilość zapewnia swobodny dostęp nawet w okresach pełnej rezerwacji.

Zasięg GSM / LTE 4G

Pole namiotowe Głęboczek zlokalizowane jest w zasięgu wszystkich polskich operatorów GSM, zapewniając tym samym dostęp do szybkiego internetu LTE 4G.

Sieć energetyczna 230V

Infrastruktura energetyczna pola została zaprojektowana w taki sposób aby wszyscy nasi goście mieli łatwy bezpieczny dostęp do sieci 230V.

Zagospodarowanie terenu

Do dyspozycji naszych gości jest plaża z krystalicznie czystą wodą, molo oraz 40 metrowa zjeżdżalnia, dla najmłodszych także przygotowaliśmy plac zabaw. Pole namiotowe posiada wydzielone miejsce na ognisko, przyłącze energii elektrycznej. Oferujemy kajaki, rowery wodne, łodzie wędkarskie, deski surfingowe oraz pływającą platformę która robi ogromne wrażenie na naszych gościach.

Zaplecze sanitarne

Starannie utrzymane sanitariaty liczne toalety z podziałem na damskie i męskie, kabiny prysznicowe z ciepłą wodą, wydzielone miejsca do zmywania naczyń z bieżącą wodą oraz pralnia do ubrań.

Czyste lazienki duzo kabin, przyjemna atmosfera, male mini koncerty czego czasem brakuje w takich miejscach. Dobry dojazd. Polecam
Piękne miejsce.Pole namiotowe położone jest w lesie nad niewielkim jeziorem.Warunki bardzo dobre (nowe sanitariaty.)Jesli ktoś lubi wypoczynek nad wodą (rowery, zjeżdżalnia) lub/ i spacery po lesie gorąco polecam
Bardzo fajnie miejsce dla wypoczynku w namiocie. Cicho i spokojnie można spędzić czas. Gorąco polecam wszystkim przyjechać z rodziną lub samemu.